Onze school » Praktisch » Contact

Contact

Contactgegevens

K.B.S. Laurentius
Van Gaverenlaan 18
4835 CD Breda

telefoon: 076-5640755
Mocht bovenstaand nummer in geval van storing niet bereikbaar zijn dan kunt u in noodgevallen onder schooltijd school bereiken op het nummer 06-13287091.

 

Directeur Jack Slangen slangen@kbs-laurentius.nl
Unitleider 1-2
Laura Krak krak@kbs-laurentius.nl
Unitleider 3-4 Karen Stoopen stoopen@kbs-laurentius.nl
Unitleider 5-6
Carla Dees dees@kbs-laurentius.nl
Unitleider 7-8
Wouter Michielsen michielsen@kbs-laurentius.nl
Algemeen
  info@kbs-laurentius.nl
Ondersteuningsteam

 

Sandra van Schaik (IB)

Hélène Emmen (IB)

Stans Way (coördinator SEN)

Mandy Jaeger (IB)

ot@kbs-laurentius.nl
Oudervereniging
  oudervereniging@kbs-laurentius.nl
Medezeggenschapsraad
  mr@kbs-laurentius.nl

IB : Intern begeleider

SEN : Special Educational Needs

 

De leerkrachten kunt u bereiken met hun eigen emailadres: 'achternaam'@kbs-laurentius.nl.

De lijst met mailadressen kunt u hier downloaden 

 

 

 

naar boven »