Kom een kijkje nemen!

Open ochtenden

 

Donderdag 14 oktober 2021 09.00 tot 11.30 uur
Dinsdag 25 januari 2022 09.00 tot 11.30 uur
Maandag 28 maart 2022 09.00 tot 11.30 uur
Dinsdag 24 mei 2022 09.00 tot 11.30 uur
 

Welke school past het best bij mijn kind?

Om deze keuze zorgvuldig te maken, denken wij graag met u mee. U bent welkom met uw kind op één van bovenstaande dagen. Tussen 09.00 en 11.30 uur kunt u een kijkje nemen in één of meerdere kleutergroepen en/of uw vragen stellen aan een medewerker. Bij vragen kunt u contact opnemen met info@kbs-laurentius.nl.Uw kind is meer dan welkom op onze school! Passend binnen onze mogelijkheden zijn wij  een school voor alle kinderen in en buiten de wijk Ginneken te Breda. Wij hanteren geen wachtlijst!

Overweegt u uw kind aan te melden ?

Een persoonlijke en zinvolle benadering staat bij ons hoog in het vaandel. Wij ontvangen u (en uw kind) graag op ons sfeervolle hoofdgebouw aan de van Gaverenlaan. In een persoonlijk gesprek zullen wij uitgebreid uitleg geven over de visie en missie van onze school en ons didactisch en pedagogisch handelen.
Ook zullen wij u een uitgebreide rondleiding geven door onze beide gebouwen. Hierdoor kunt u direct ervaren hoe ons pedagogisch en didactische handelen tot uiting komt in de praktijk.

Wij hopen u een duidelijk beeld te scheppen over onze school, zodat u een weloverwogen schoolkeuze kunt gaan maken. Voor meer informatie kunt u uiteraard onze website raadplegen of bellen (076-5640755).

Onze groepen 1-2 zijn op woensdag vrij. Wilt u een zo volledig mogelijke kennismaking? Dan is een kennismaking op woensdag niet aan te bevelen. Middels onderstaand formulier kunt u direct een rondleiding aanvragen.

Aanvragen rondleiding

Cookie instellingen